Strona o mnie fotografia to moja zyciowa pasja - Paulina Reczek

O Mnie

Mam na imię Paulina, w skrócie żona, mama i fotografka.

Moja przygoda z fotografią zaczęła się już wiele lat temu, ale dopiero gdy na świecie pojawiła się moja córka fotografia stała się moją codziennością. Jak szalona zaczęłam trzaskać zdjęcia biegając z aparatem. Chciałam zachować najpiękniejsze kadry z naszego rodzinnego życia. Macierzyństwo od początku uczy mnie cierpliwości, która jest niezbędna w mojej pracy, zwłaszcza z najmłodszymi modelami.
Moja pasja z biegiem czasu stała się moją pracą, która daje mi ogrom radości oraz poczucie spełnienia . Kocham to co robię i zawsze wkładam w to całą siebie.

Fotografia jest dla mnie zatrzymaniem czasu. Pozwala wstrzymać oddech, zamrozić uśmiech, łzy, ulotną chwilę, której więcej nie będzie dało się powtórzyć, tworzy najwspanialsze wspomnienie, pamiątkę na całe życie.
Gdy trzymam w ręce aparat, wszystko inne przestaje mieć znaczenie, skupiam się tylko na Was, Waszych emocjach i uczuciach.
Podczas moich sesji najbardziej cenię sobie luźną atmosferę, dlatego zazwyczaj przechodzimy od razu na „Ty”. Pomaga to poczuć się pewniej przed obiektywem.

Każdy klient jest dla mnie niezwykle ważny, a ten, który wraca po raz kolejny jest bezcenny.
Pozwólcie mi zatrzymać w kadrach najpiękniejsze chwile Waszego życia. Sesja zdjęciowa to zawsze dobry pomysł – dzięki fotografiom zatrzymacie wspomnienia nie tylko w Waszych głowach.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio oraz śledzenia mojego fanpage na Facebook’u oraz Instagramie.

Skoro już tu jesteś, mam nadzieję, że będzie dane nam spotkać się na sesji!

Fotograf Rzeszów
Total: